Vítejte na oficiálních stránkách sázkové kanceláře Mostbet v České republice! Naše společnost nabízí širokou škálu sportovních sázek a online kasinových her. Soudě podle recenzí hráčů Mostbet vás příjemně překvapí zdejší útulná atmosféra, stejně jako vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výplaty. A naše pohodlná mobilní aplikace vám umožní hrát s ještě větším pohodlím!
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Dekorace

Výroba dekorací je mým velkým koníčkem, kterým se zabývám od roku 1999. Malbě a kresbě jsem se věnoval od dětství, později jsem začal docházet na soukromé hodiny výtvarného umění, kde jsem spolupracoval s řadou renomovaných výtvarníků.

V roce 2001 jsem měl svou první výstavu obrazů, grafik, loutek a dřevěných plastik, poté následovalo ještě několik dalších výstav, pokaždé s velmi kladným ohlasem. Mou tvorbu zaznamenala i média, Český rozhlas, Rádio Blaník a TV vysílání Fokus.

Byl jsem potěšen zájmem okolí, pokračoval jsem v této práci a přijal jsem účast na sochařském sympóziu v Boleboři. Tady byla má socha již v prvním roce vyhodnocena jako nejlepší dílo v divácké anketě. Účast na sympóziu v Boleboři jsem přijal ještě několikrát, má díla byla vždy velice příznivě hodnocena.

Přesto, že se nepovažuji za profesionálního výtvarníka, mnoha lidem se má díla líbí, jsou krásnou ozdobou mnoha interiérů a přináší lidem radost.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl některá svá díla představit na těchto stránkách. Doufám, že už pohled na to, co jsem vytvořil, vám též přinese radost a pokud vás má díla zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

 

 

 

 

>>> Galerie loutek