Dekorace

Výroba dekorací je mým velkým koníčkem, kterým se zabývám od roku 1999. Malbě a kresbě jsem se věnoval od dětství, později jsem začal docházet na soukromé hodiny výtvarného umění, kde jsem spolupracoval s řadou renomovaných výtvarníků.

V roce 2001 jsem měl svou první výstavu obrazů, grafik, loutek a dřevěných plastik, poté následovalo ještě několik dalších výstav, pokaždé s velmi kladným ohlasem. Mou tvorbu zaznamenala i média, Český rozhlas, Rádio Blaník a TV vysílání Fokus.

Byl jsem potěšen zájmem okolí, pokračoval jsem v této práci a přijal jsem účast na sochařském sympóziu v Boleboři. Tady byla má socha již v prvním roce vyhodnocena jako nejlepší dílo v divácké anketě. Účast na sympóziu v Boleboři jsem přijal ještě několikrát, má díla byla vždy velice příznivě hodnocena.

Přesto, že se nepovažuji za profesionálního výtvarníka, mnoha lidem se má díla líbí, jsou krásnou ozdobou mnoha interiérů a přináší lidem radost.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl některá svá díla představit na těchto stránkách. Doufám, že už pohled na to, co jsem vytvořil, vám též přinese radost a pokud vás má díla zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

 

 

 

 

>>> Galerie loutek